Sizzling Hot Quatro

Sizzling Hot cieszy się wielką popularnością, więc nic dziwnego, że doczekała się również innych wersji. Wszystkie one są ogólnodostępne w internecie i warte spróbowania swojego szczęścia.

Pierwszą jest Sizzling Gems, chyba najbardziej podobny do oryginału. Różnica pojawia się na ekranie – grafika została ozdobiona wartościowymi kamieniami.  Siódemka błyszczy, ale też pełni rolę dzikiej karty. Scatterem jest nadal gwiazda, która również olśniewa blaskiem. Sizzling Gems to 5 bębnów i 5 linii wygrywających.

Kolejne dwie wersje Sizzling zostały zmodyfikowane już na poziomie budowy. Sizzling6 i Sizzling Hot 6, bo o nich mowa, posiadają 6 bębnów. Oferują więc inne układy wygrywające – dotyczy to zarówno ich ilości, jak i wysokości wygranych. Szósta rolka nie jest jednak stale podłączona. Aktywacja dodatkowego bębna następuje po ustawieniu odpowiedniej wysokości za spina.   

Ostatnia wersją jest Sizzling Hot Quatro. Już z wyglądu jest zupełnie inna od pozostałych, a nawet inna niż wszystkie gry. Ekran tej gry podzielony jest na cztery okna, a w każdym z nich znajduje się niezależna od pozostałych gra Sizzling Hot Deluxe. Jedno naciśnięcie startu uruchamia więc wszystkie bębny, we wszystkich dostępnych grach. Warto o tym pamiętać przy wybieraniu stawki za spina, bo jest on mnożony razy 4. Gracz dostaje za to 4 razy większe szanse na wygraną, ale również przegraną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *