Sizzling Hot Deluxe

Kultowa gra Sizzling Hot doczekała się swojej nowszej, ulepszonej wersji internetowej, czyli Sizzling Hot Deluxe. W porównaniu do tej pierwszej jest bardziej rozbudowana i unowocześniona, a co za tym idzie daje większe możliwości wygrywania większych pieniędzy. Polscy gracze mogą z niej skorzystać wyłącznie w internecie. Jej operator, którym jest Novomatic, całkowicie wycofał się z polskiego rynku hazardowego w 2017 r., wraz z wejściem w życie najnowszej ustawy hazardowej. Sizzling Hot Delux w każdym cały nawiązuje do swojego pierwowzoru – nawet z wyglądu i dźwięków. Jest też tak samo prosta i niewymagająca. Wystarczy wcisnąć przycisk start, a zasady gracz bez problemu pozna w praktyce.

Tak jak w wersji klasycznej wersja delux oferuje grę na 5 bębnach. Wygrać również można na 5 liniach: 3 poziomych oraz dwóch poprzecznych – po ukosie, czyli od rogów, przechodząc przez środek.

8 dostępnych symboli przedstawia owoce, gwiazdę oraz siódemkę. Najmniej płatne są śliwki, cytryny, pomarańcze i wiśnie. Te ostatnie tworzą płatny układ z dwóch owoców obok siebie, inne zaś z trzech. Wyżej opłacalne jest trafienie winogron i arbuzów, a najbardziej – oczywiście siódemek. Wysokość wygranych jest oczywiście zależna od stawki i kasyna. Na hazardowym rynku można już znaleźć stawki wynoszące 0,08 zł za linię, ale też kilkaset złotych. Statystycznie gra ma dość dobrą wypłacalność, bo przekraczającą 95%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *